PŘED ODESLÁNÍM FORMULÁŘE SI, PROSÍM, PŘEČTĚTE NÁSLEDUJÍCÍ TEXT

Vážení příznivci filmového projektu Mafia: the Movie,

dovolte, abychom Vás předběžně pozvali na plánované setkání všech fanoušků Mafie, mezi které se společně počítáme. Dostáváme mnoho mailů a zpráv od Vás, kde se nás ptáte na různá témata, která vás zajímají. Rádi bychom Vám poskytli odpovědi na všechny Vaše otázky, seznámili se s vámi a ukázali Vám, jak jsme daleko s natáčením. Také bychom se rádi znovu setkali s těmi, kteří nám již svou přítomností při natáčení pomohli. Pro Vás všechny chceme uspořádat setkání, na kterém zjistíme, pro koho vlastně Mafii točíme.

Tuto přihlášku zatím nepovažujte za závaznou, pouze zjišťujeme, jaký by byl o podobnou akci zájem. Až v návaznosti na počet a obsah přijatých odpovědí se domluvíme, jak bude akce pojata - zda neformálně nad pivem v nějaké hospodě, nebo se vší parádou v nějaké přednáškové místnosti či školní třídě. Věnujte tedy, prosím, několik vteřin následujícímu formuláři. Předpokládáme, že setkání by se uskutečnilo v Praze, cca v období března - dubna 2012.

Pro jistotu upozorňujeme, že v případě nezletilých (vlastně ani zletilých :o) ) účastníků jako pořadatelé setkání nepřebíráme žádnou odpovědnost za jejich zdraví či morální újmu, včetně rizika nalévání alkoholu mladistvým. Tato odpovědnost náleží příslušným zákonným zástupcům, resp. obsluze případného restauračního zařízení, kde se bude akce odehrávat. Uvítáme přítomnost rodičů na setkání.
Pár informací o Tobě

Tvá představaA pár dotazů na závěr